Digiturk'ten Kendine Güvenen Kampanya

Digiturk'ten Kendine Güvenen Kampanya

İster Ailenin Yıldızı İster Filmin Yıldızı paketleri ile Digiturk’ün yenilenen dünyasını, ilk 3 ay içerisinde özgürce deneyin!
Digiturk LigTv üye ol

 

Digiturk Kendine Güvenen Kampanyasına Neler Dahil?

 • İster Herkese göre içeriği ile Ailenin Yıldızı

  Dünyaca ünlü belgesel kanalları ve her yaşta çocuğa hitap eden çocuk kanalları , İngiltere Premier Ligi nden TFF 1.Lig’e , NBA’den ,Formula 1’e dolu dolu spor kanalları ile Ailenin Yıldızı paketinde…

 • İster Eğlencenin adresi Filmin Yıldızı ile

  Ailenin Yıldızı paketine ek olarak ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan, aksiyondan komediye her duyguya hitap eden filmler Filmin Yıldızı paketinde…

 • Kapıda İşlem Fırsatı

  İlk 3 ay boyunca Digiturk’ün Yıldız Dolu dünya’sını taahhütsüzce doyasıya yaşayın… Memnun kalmazsanız hiçbir ek ücret ödemeden dilediğiniz gibi iptal edebilirsiniz..Üstelik bu kampanyaya özel kutunuzu evinizden alıyoruz …

 • 4 Ekranda İzleme Özgürlüğü

  100’den fazla 800 bölüm dizi ve 1000’den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden beIN CONNECT'te!

 


Digiturk Kendine Güvenen Kampanya Fiyat Tablosu

  AYDA
 
Ailenin Yıldızı
 
AYDA
27 TL
 
  AYDA
 
Filmin Yıldızı
 
AYDA
49 TL
 

 


 

 • HD için 
  Ek Ücret Yok

 • 24 Ay Kullanım 
  Sözüne Ücretsiz 
  Teknik Servis Hizmeti

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:

 • Kahkaha dolu 
  beIN Movies Türk kanalı, 
  Süper Lig ve beIN SPORTS’taki
  tüm maçların yer aldığı 
  Sporun Yıldızı Paketi 
  1 ay boyunca hediye…

Digiturk, beIN CONNECT ile 4 ekranda!

beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden 1000’in üzerinde filmi, 4000 bölümden fazla yabancı diziyi, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını, maçları, spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilme imkanı. *

* Üyelik paketiniz kapsamındaki (Box Office hariç) içerikleri izleyebilirsiniz.

 

Kampanya Detayları

+
DIGITURK KURULUM
Kampanya kapsamında; ilk 3 ay taahhütsüz olarak kampanyadan faydalanılmaktadır.Ilk 3 aylık fatura dönemi sonrasında 12 ay taahhütle kampanyadan faydalanılabilmektedır. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 95 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir.

UYDU ALICISI
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.

DETAYLAR
kampanya kapsamında ilk 3 aylık fatura dönemi ve sonrasında 12 aylık taahhüt süresince Ailenin Yıldızı paketi ayda 25 TL , Filmin Yıldızı ayda 45 TL’dir. 03.01.2018'e kadar geçerlidir.İlk 3 aylık fatura dönemi boyunca taahhütsüz , sonrasında 12 ay taahhütlü olacak şekilde aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal edilmesi/kampanya şartlarına aykırı davranış durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan, ücretsiz/indirimli hizmetler BTK’ya uygun şekilde Digiturk tarafından faturalandırılır. Eutelsat uydusu üzerinden yapılan üyeliklerde kampanya kapsamında 24 ay taahhüt verilmesi halinde, taahhüt süresi boyunca aboneliğin kurulum yapıldığı adresine arıza için verilecek “malzeme hariç eve teknik servis hizmeti bedeli” ücretsiz olacaktır. 
İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde DIGITURK’e veri işleme ve paylaşım izni vermeniz gerekmektedir.. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli tek seferde 95 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir. beIN CONNECT’i kullanmak için internete bağlanabilen Digiturk uydu alıcısı gerekmektedir. beIN CONNECT ile paketiniz dahilindeki içeriklere (Box Office hariç) ek bir ücret ödemeden, Türkiye sınırları içinden ulaşabilirsiniz. İçerikleri beIN CONNECT ile internete bağlanabilen akıllı cep telefonunuzdan veya tabletinizden izlemek için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Bu servis için gerçekleştirilen internet ve data kullanımı operatörünüz tarafından ücretlendirilir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanyanın ilk 3 aylık fatura dönemi boyunca üyeler dilerse ek ücret ödemeden üyeliklerini iptal edebilirler. İptal ön taleplerinin işleme alınması için yazılı iptal taleplerinin yetkili servisine ilgili cihazlar ile birlikte iletilmesi beklenmektedir.
İptal ön talebini ileten müşterilerin 1 fatura dönemi  içerisinde  (örn:15 Aralık’ta iletilen iptal ön talebi için yazılı iptal talebi paylaşılmadığı durumda ; fatura kesim tarihi 3 Şubat’ta üyelik tekrar aktiflenir) iptal talepleri ve cihazlarını Digiturk yetkili servislerine iletmemeleri durumunda iptal talepleri işleme alınmayacaktır ve üyelik tekrar aktiflenecektir. 
 
Kampanyaya giriş yapılan paket dışında başka bir içeriğe geçildiğinde kampaya hakkı sonlanarak mevcut Digiturk akışları ile yeni kampanyanın taahhütü başlayarak devam edilebilir

 

Digiturk Ailenin Yıldızı

Digiturk Ailenin YıldızıBu Paket Ailenizdeki Herkesi Mutlu Edecek! 12 ay sözünüze Ailenin Yıldızı Paketi ilk 3 ay %50 indirimli

incele
13,50 TL / 3 AY
Digiturk Filmin Yıldızı

Digiturk Filmin YıldızıOscar’lı Yıldızlar Bu Paketle Evinizde! Filmin Yıldızı paketi ilk 3 ay %50 indirimli, sonraki aylar ayda sadece 49 TL!

incele
24,50 TL / 3 AY
Digiturk Yıldız Dolu Paket

Digiturk Yıldız Dolu PaketDaha Önce Bu Kadar Yıldızı Hiç Yan Yana Görmemiştiniz Yıldız Dolu Paket ilk 3 ay ayda sadece 69,5 TL!

incele
69, 50 TL / 3 AY
Digiturk Dizi Paketi Kampanyası

Digiturk Dizi Paketi KampanyasıEn Sevilen Yabancı Diziler Bu Paketle Evinizde! Ailenin Yıldızı Paketi ile Dizi Paketi ilk 3 ay %50 indirimli, sonraki aylar ayda sadece 37 TL!

incele
18,50 TL / 3 AY
Digiturk Engelli Kampanyası % 50 indirim

Digiturk Engelli Kampanyası % 50 indirimDigiturk Engelli, Şehit Eşleri, Vazife Malülleri ve Eşleri için % 50 indirimli Digiturk beIN SPORTS üyeliği alabilirler.

incele
%50 İNDİRİM
Digiturk YAN ODA %50 indirim Kampanyası

Digiturk YAN ODA %50 indirim Kampanyası12 ay kurulum taahhüdü ile Yan oda üyeliği, ana üyelikte bulunan paketler ya da daha düşük paketler için taahhütllü paket fiyatları üzerinden %50 indirimlidir.

incele
%50 İNDİRİM

TÜM KAMPANYALARI GÖSTER

İZLEDİKLERİN SENİ SEN YAPAR

Digiturk olarak televizyonun sadece izlerken değil hayatının tamamında ne kadar etkili olduğunu ve bu deneyimin televizyonu kapattıktan sonra da devam ettiğini biliyoruz. Bu yüzden hayatında en güzel etkiyi bırakmak için her şeyin en iyisini sunuyoruz.
Bir gün o Oscar’lı komedi filmini izler ertesi gün ofisin komedyeni olursun; bir gün sadece bizde yayınlanan Game of Thrones’u izler entrikanın kralını öğrenirsin; bir gün bir bakarsın çocuğun çocuk kanallarından okumayı sökmüş; bir hafta sonu Süper Lig’i dakika dakika takip eder, en aranan yorumcuları dinler iş yerinde futbol duayeni kesilirsin ya da mobil uygulamamızdan tüm ödüllü dizileri takip eder, dizi sohbetlerinin arananı olursun

KISACASI BİZ SİZİN HAYATTA EN İYİSİ OLMANIZ İÇİN TELEVİZYONUN HAKKINI VERİYORUZ

beIN SPORTS Maç Programı, Bugünkü Maçlar, Haftalık Maçlar...

Spor Toto Süper Lig * TFF 1. Lig * Brezilya Seri A * İngiltere Premier Ligi * İspanya La Liga * Fransa Ligue 1
* Turkish Airlines Eurolig * Spor Toto Basketbol Ligi * NBA

Digiturk Tescil
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2017 www.digiturkkampanyalari.com Digiturk Yetkili Online Satış Bayi - Digiturk Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır
Biz Sizi Arayalım

AYNI GÜN KURULUM